header image

Co vám můžeme nabídnout

Expresní přeprava po evropě

Jsme schopni přepravit 1-9 eurových palet s výškou do 2,3m a celkové váhy nákladu do 1,5t po celé Evropě do 24 hodin. K dispozici jsou auta Mercedes Sprinter, Fiat Ducato a Renault Master se šířkou valníku 2,2m a Renault Master, který odveze 5 palet s výškou do 1,8m. V této oblasti se specializujeme na západní Evropu. Ceny se tvoří individuálně podle oblasti doručení a nároků zákazníka.

Sběrná služba

Naše firma se z převážné části zaměřuje na sběrnou službu, která tvoří největší část objemů přeprav námi realizovaných. K těmto přepravám nejčastěji využíváme vozidla Man TGL 8.220 na 19 palet do výšky 2,8m a celková váha nákladu může být 6t. Dále jezdíme na autech na 9 palet o tonáži 1,5t a soupravy s vleky na 36 palet a nosností 6t. Ceny se tvoří individuálně podle oblasti doručení a nároků zákazníka.

Celovozová přeprava

Jedná se o okrajovou část našeho zájmu. Ceny řešíme individuálně. K přepravám se dá využít celý vozový park.

Skladovaní a manipulace materiálem

V provozu jsou dva sklady, kde je možné překládat a nakládat břemena do 1,5 respektive 3,5t a krátkodobě skladovat až 100 palet. Jeden ze skladů je v Klecanech u Prahy a druhý v Hlinsku v Čechách. Ceny jsou opět smluvní a každá akce se domlouvá zvlášť podle potřeb zákazníka.